- Advertisement -Лазерная эпиляция в Киеве на Печерске
Домой Карпаты Відпочинок в Карпатах - Драгобрат з висоти пташиного польоту, У Степана

Відпочинок в Карпатах — Драгобрат з висоти пташиного польоту, У Степана

- Advertisement -лазерная шлифовка лица СО2

Аерозйомка колиби і готелю У Степана, Драгобрат, Рахівський район, Закарпатська область, Україна.

Високий рівень обслуговування та комфорту відчують гості котеджу У Степана на Драгобраті. Доброзичливий персонал допоможе вирішити всі питання, що виникнуть під час відпочинку в Карпатах, а також смачно нагодує стравами закарпатської і української кухні, замовити які приходять навіть туристи з інших готелів. Мабуть, саме колиба У Степана надає самобутності відпочинку саме тут. Придає відпочинку в Карпатах незабутніх емоцій.

В садибі У Степана приймають гостей різних категорій: батьків з дітьми, любителів гірськолижного спорту, молоді пари та просто охочих перепочити від міста. За рахунок невеликої кількості номерів туристи знайомляться між собою та живуть як одна велика компанія. Можливості добре провести час також є абсолютно для всіх, адже в кількох хвилинах ходу вже починаються траси Драгобрату, а до мальовничого села Ясіня із музеями, церквами та пам’ятками за короткий час довезуть на авто. Таке житло в Карпатах – просто мрія будь-якого туриста!

Значною перевагою є місце розташування котеджу У Степана. А притулився він на березі гірського потоку. Щоби дістатися до входу, гості переходять через мурований місток з дерев’яними поручнями. Потрапити в цю казку можна в будь-яку пору року – гори прекрасні завжди, а комфортне житло на Драгобраті додає ще більше приємних вражень.

Контакти готелю і колиби: +38 (067) 795-74-44; +38 (097) 401-55-90.

source

- Advertisement -купить диодный лазер
- Advertisement -
Stay Connected
Must Read
- Advertisement -Микроигольчатый RF в Киеве
Related News
- Advertisement -

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -косметологическое оборудование