- Advertisement -Лазерная эпиляция в Киеве на Печерске
Домой Карпаты Продаж топового котеджного комплексу біля річки в Карпатах біля гірськолижного курорту селища...

Продаж топового котеджного комплексу біля річки в Карпатах біля гірськолижного курорту селища Мигово

- Advertisement -лазерная шлифовка лица СО2

Пропонується до продажу котеджний комплекс в Мигово, Чернівецькій області.
Повністю налагоджений і налаштований бізнес.
Робочі групи в інстаграме і фейсбуці з відгуками вдячних клієнтів!

Котеджний комплекс знаходиться в дуже тихому і красивому місці, в безпосередній близькості до лісу і в віддаленості від сусідів. Повністю доглянута територія комплексу (понад 2 га).

На території комплексу:
-один основний будинок виконань в стилі шале з лазнею на дровах в середині,
-два гостьових будинки,
-Охорона будинок,
-Сезон відкритий басейн з підігрівом,
-два озера,
-беседка відкритого типу, альтанка закритого типу,
-дровешня для збереження дров,
-Додаткові технічні приміщення.
Вся територія огороджена. Встановлено відеоспостереження.

Сучасний двоповерхова будинок в австрійському стилі. На першому поверсі розташована вітальня, де можна зібратися за святковим обідом або просто провести теплий вечір біля каміна в колі сім’ї. Також на першому поверсі розташована кухня з усім необхідним обладнанням, спальня, туалет, душ, лазня на дровах з передбанником і з можливістю окремого входу.
На другому поверсі розташовані три спальні, прокидаючись в яких відкривається незабутній вид на ліс і озеро. Також на другому поверсі розташована велика тераса, де можна випити вранці чашку кави насолоджуючись свіжим повітрям і мальовничими пейзажами. Також окремо туалет і душ.
Шале повністю мебльовані та оснащено всім сучасним технікою. Будинок має два види опалення: газове і твердопаливний котел на дровах. Загальна квадратура шале 180 м2.

Гостьовий будинок з 3 спальнями. Повністю виконано з дерева. Будинок складається з трьох спальних кімнат. Також в будинку розміщена простора вітальня для сімейних вечорів і кухня з усім необхідним обладнанням, туалет, душ. Будинок повністю мебльовані та оснащено усією технікою. Будинок має два види опалення: газове і електро. Загальна квадратура шале 120 м2.

Гостьовий будинок з дерев’яного зрубу. Затишний котедж для сім’ї. У будинку розміщена спальня і кухня з необхідним обладнанням, туалет, душ. Перед котеджем розташована тераса, де ви можете провести незабутні романтичні вечори на свіжому повітрі. Будинок розташований безпосередньо біля озера і ліси. Обігріватися котедж електро опаленням. Загальна квадратура 40 м2.
Детальна інформація з фотографіями
Телефон для зв’язку +380 98 244 244 7 (вайбер, телеграм, ватсап)
——————————————————————————————————————————

Предлагается к продаже коттеджный комплекс в Мигово, Черновицкой области.
Полностью налажен и настроен бизнес.
Рабочие группы в инстаграме и фейсбуке с отзывами благодарных клиентов!

Коттеджный комплекс находится в очень тихом и красивом месте, в непосредственной близости к лесу и в отдаленности от соседей. Полностью ухоженная территория комплекса (более 2 га).

На территории комплекса:
-один основной дом выполнений в стиле шале с баней на дровах в середине,
-два гостевых дома,
-охранный дом,
-сезонный открытый бассейн с подогревом,
-два озера,
-беседка открытого типа, беседка закрытого типа,
-дровешня для сохранения дров,
-дополнительные технические помещения.
Вся территория ограждена. Установлено видеонаблюдения.

Современный двухэтажная дом в австрийском стиле . На первом этаже расположена гостиная, где можно собраться за праздничным обедом или просто провести теплый вечер у камина в кругу семьи. Также на первом этаже расположена кухня со всем необходимым оборудованием, спальня, туалет, душ, баня на дровах с предбанником и с возможностью отдельного входа.
На втором этаже расположены три спальни, просыпаясь в которых открывается незабываемый вид на лес и озеро. Также на втором этаже расположена большая терраса, где можно выпить утром чашечку кофе наслаждаясь свежим воздухом и живописными пейзажами. Также отдельно туалет и душ.
Шале полностью меблировано и оснащено всей современной техникой. Дом имеет два вида отопления: газовое и твёрдотопливный котел на дровах. Общая квадратура шале 180 м2.

Гостевой дом с 3 спальнями. Полностью выполнено из дерева. Дом состоит из трех спальных комнат. Также в доме размещена просторная гостиная для семейных вечеров и кухня со всем необходимым оборудованием, туалет, душ. Дом полностью меблировано и оснащено всей техникой. Дом имеет два вида отопления: газовое и электро. Общая квадратура шале 120 м2.

Гостевой дом из деревянного сруба. Уютный коттедж для семьи. В доме размещена спальня и кухня с необходимым оборудованием, туалет, душ. Перед коттеджем расположена терраса, где вы можете провести незабываемые романтические вечера на свежем воздухе. Дом расположен непосредственно возле озера и леса. Обогреваться коттедж электро отоплением. Общая квадратура 40 м2.
Подробная информация с фотографиями
Телефон для связи +380 98 244 244 7 ( вайбер, телеграмм, ватсап)

source

- Advertisement -купить диодный лазер
- Advertisement -
Stay Connected
Must Read
- Advertisement -Микроигольчатый RF в Киеве
Related News
- Advertisement -

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -косметологическое оборудование