- Advertisement -Лазерная эпиляция в Киеве на Печерске
Домой Спа СПА-центр в Трускавці. Готель в Трускавці Женева.

СПА-центр в Трускавці. Готель в Трускавці Женева.

- Advertisement -лазерная шлифовка лица СО2

Готельний комплекс «Женева» в Трускавці добре відомий найбільшим СПА-центром, адже тут є 11 басейнів та 18 саун. Лазні дуже різні та можна обрати відповідно до побажань: римську, турецьку, російську, аромасауну, японське офуро та інші. Також є сауна для дітей.

Інфраструктура SPA готелю Женева комфортна та продумана. Місця дуже багато, а тому у центрі почуваєш себе вільно і розкуто. Окрім того, сам готельний комплекс розташований зовсім неподалік одного із бюветів, де можна скуштувати лікувальної води. Або й зазирнути у старовинний 200-річний парк, що розкинувся поблизу комплексу.

Канал Молодіжного туризму містить короткі якісні відеоролики туристичних місць заходу України.

Щороку наші маршрути поповнюються різними туристичними цікавинками.
На даному етапі є відео:
1. Про місця Львова, які варто відвідати туристу. З запланованих 20 відео про ці місця, на цей час є 14. Крім цього є ще 3 відео, які доповнюють цей список, але не входять в нього.
2. Про місця в Карпатах, які варто відвідати. Кількість цих відео щороку збільшується у 2020 році плануємо додати понад 10 відео з Карпат.
3. Про місця в Закарпатті, в основному це замки, термальні басейни та ферми.
4. Про місця Тернопільщини та Волині. Цей напрямок найменш представлений відеороликами. У 2021 році планується зняти близько 20 роликів у цих краях заходу України.

Підписуйтесь на наш канал і в туристичний період щотижня отримуй нові відео про місця Західної України, які ми радимо відвідати.

Також чекаємо Вас на наших сторінках у соцмережах, на яких можна ознайомитись як з текстовою інформацією, так і візуальною інформацією:
Facebook
Instagram

Та ще більше турів на нашій офіційній сторінці —

source

- Advertisement -купить диодный лазер
- Advertisement -
Stay Connected
Must Read
- Advertisement -Микроигольчатый RF в Киеве
Related News
- Advertisement -

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -косметологическое оборудование